Onder menu 'Overzicht' > 'Afwezigheden' krijg je een oplijsting van de dienstonderbrekingen van alle personeelsleden van alle scholen waar je minstens leesrechten op hebt.
Bovenaan selecteer je de periode waarvoor je de dienstonderbrekingen wenst te zien.
Standaard is dat het ingelogde schooljaar (01/09-31/08).
Merk op dat dit voorlopig enkel werkt voor het huidige schooljaar (in vorige schooljaren moet je begin- en einddatum bijgevolg manueel aanpassen). Dit wordt opgelost met een volgende update.
Je kunt ook over de schooljaren heen raadplegen.
- Opgelet, dit kan het systeem zwaar belasten!
Vanaf de volgende update zal er enkel nog over de schooljaren heen gefilterd kunnen worden in combinatie met een filter op één specifiek personeelslid. - Scholen kunnen meerdere keren in de keuzelijst staan, al dan niet onder dezelfde naam.
Dit komt doordat aan de dienstonderbreking niet het instellingsnummer wordt gekoppeld, maar de "identifier" van de betreffende school van dat schooljaar. Dit wordt opgelost met een volgende update.
Standaard is aangevinkt dat enkel actieve personeelsleden mogen opgenomen worden in de grid.
- Vink dit af als je de dienstonderbrekingen van zowel actieve als niet-actieve personeelsleden wil raadplegen.
- Er wordt per instellingsnummer dat opgenomen is in de grid gecontroleerd of een personeelslid al dan niet actief is.
Je kunt sorteren en/of filteren op de verschillende kolommen.
- Bij Personeelslid/School/Dienstonderbreking moet je één of meerdere opties aanvinken in de aangeboden lijst.
- Bij Type moet je zelf de gewenste code intikken:
- I = instellingsgebonden;
- L = leerplangebonden;
- O = opdrachtgebonden;
- P = persoonsgebonden - Bij Dagen heb je de keuze uit <, <=, >, >= en een aantal dat je zelf intikt.
- Het aantal vermelde dagen blijft binnen de grenzen van de periode die bovenaan de pagina werd ingesteld.
- Bij opdrachtgebonden dienstonderbrekingen wordt het aantal dagen niet ingevuld.
- Wanneer exact dezelfde persoonsgebonden dienstonderbreking in meerdere scholen werd toegevoegd én die dienstonderbrekingen zijn zichtbaar in de lijst door te filteren op meerdere scholen waarin die dienstonderbreking werd toegevoegd, dan zal op de 2de/3de/... lijn van diezelfde dienstonderbreking het aantal dagen niet getoond worden. Op die manier wordt eenzelfde persoonsgebonden dienstonderbreking niet meerdere keren geteld.
Diezelfde dienstonderbrekingen hangen trouwens "als Siamese tweelingen" aan elkaar vast in de grid. Op die manier blijven deze dienstonderbrekingen bij elkaar, ook indien er gesorteerd wordt op 'Dagen' waarbij er zoals hierboven beschreven LEGE aantallen zijn voor een 2de/3de/... lijn..
Onderaan de pagina wordt het totaal aantal dagen weergegeven van de dienstonderbrekingen die op dat moment in de grid zichtbaar zijn.
Ter info: in een later stadium zullen we het dagdeel/aantal uren toevoegen voor specifieke dienstonderbrekingen zoals bv. 'Overmacht' en 'Staking'.
Via het downloadicoontje in de linkerbovenhoek kun je de in de lijst weergegeven gegevens exporteren naar Excel.
Artikelen in deze sectie
- Een vervanging verwijderen
- Stappenplan: Korte vervanging ingeven
- Stappenplan: Staking invoeren
- Stappenplan: TAO ingeven (tijdelijk andere opdracht)
- ATO 1 / ATO 2
- Bevallingsverlof in een nieuw instellingsnummer ingeven
- Bevallingsverlof ingeven
- Bevallingsverlof na Bedreiging door beroepsziekte/Moederschapsbescherming
- Bevallingsverlof wijzigen - Effectieve bevallingsdatum melden
- Correct gebruik van DO 221 "Langdurig VVP wegens medische redenen na 24 maanden"