Studiebewijzen: geen goedkeuring voor dit schooladministratiepakket Studiebewijzen: geen goedkeuring voor dit schooladministratiepakket

Studiebewijzen: geen goedkeuring voor dit schooladministratiepakket

Stel: uw school heeft twee vestigingen.
De studiebewijzen van vestiging A worden verstuurd via Smartschool, de studiebewijzen van vestiging B worden verstuurd via Informat.

Stoot u op volgende foutmelding, dan dient uw school schrijfrechten te vragen voor Informat voor het doorsturen van de studiebewijzen naar Discimus via ondersteuning.secundaironderwijs@vlaanderen.be (of leerlingenzendingen.basisonderwijs@vlaanderen.be voor basisonderwijs).

 

Eenmaal u die schrijfrechten hebt ontvangen, moet u heel goed opletten dat u enkel de studiebewijzen van de juiste vestiging doorstuurt!
Dit doet u door te filteren op de correcte vestiging langs menu 'Discimus' - 'Studiebewijzen' - 'Doorsturen':