Rekeningen 2.0: Layouts Rekeningen 2.0: Layouts

Rekeningen 2.0: Layouts

Om de layout per vestiging in te stellen, ga je als volgt te werk:

1. Ga via het tandwieltje 'rechtsboven' naar Basisgegevens  

Kies voor 'Layouts' en maak een keuze waarvoor je een layout wenst aan te maken

(mogelijkheden: Leerlingen - Internen - Personeel - Registratie)

Daarna klik je een vestiging aan waarvoor je de gegevens wenst aan te vullen.

Indien onder een item geen vestigingen zichtbaar zijn, staan achterliggend geen scholen/vestigingen gekoppeld voor dit item.

 

mceclip0.png

 

2. Bij het aanklikken van een vestiging heb je de keuze om een nieuwe layout aan te maken of een bestaande layout te wijzigen.

Na het klikken op 'Layout toevoegen' of op een bestaande layout kan je een bankrekeningnummer en de gegevens van de school aanvullen. Indien nog geen gegevens van de school aangevuld staan, kan je gebruik maken van de knop 'Kopiëren adresgegevens', hier wordt dan het gekende adres van de school automatisch aangevuld. 

Indien je de rekeningen ook wenst te mailen, vul je een geldig mailadres in dat gebruikt zal worden als afzendadres. Daarnaast kan je ook verschillende bodyteksten (zie cijfer 4) bij de mails aanvullen. 

 

mceclip0.png

mceclip1.png

Tip: Geef bij het aanvullen van deze bodyteksten geen referentie van maanden mee, zo kunnen deze zonder wijzigingen elke maand opnieuw gebruikt worden. 

mceclip2.png

 

Een layout wordt steeds gekoppeld aan een rekeninggroep. Op basis van de gekoppelde layout zullen de adres- en bankgegevens bepaald worden die op de rekeningen/creditnota's van die rekeninggroep worden afgedrukt.