Prijzen kan je aanpassen via Instellingen (= tandwieltje) > Basisgegevens > Registratie eenheden. Eerst duid je de eenheid aan waarvan je de prijs wenst aan te passen en je gaat naar het tabblad 'Prijsconfiguratie'. Daarna kan je de prijs aanpassen in het aangeduide veld:
Voor eenheden met meerdere prijzen (vb maaltijden kleuter/lager) klik je de eenheid aan. Ga eveneens naar de tab 'Prijsconfiguratie' en klik op 'Per prijsklasse'.
In het nieuwe venster dat tevoorschijn komt, kan per prijsklasse de prijs gewijzigd worden door in het veld 'Prijs' de prijs manueel aan te passen. Bevestig steeds met het "opslaan-icoon". Indien prijzen bij prijsklasses verwijderd moeten worden, dan kan dat via het vuilbakje.
De nieuwe prijzen zijn van toepassing op de registraties die vanaf heden moeten gebeuren.
Moeten de nieuwe prijzen ook toegepast worden op de reeds ingevoerde registraties, dan moet je een herberekening uitvoeren. Zie Registraties herberekenen
Artikelen in deze sectie
- Registratie 2.0: Eigen layout voor barcodekaarten opmaken
- Registratie 2.0: Basisgegevens
- Registratie 2.0: Genereren van instellingsgroepen
- Registratie 2.0: Instellingen op VZW-niveau
- Registratie 2.0: Logo toevoegen/wijzigen/verwijderen
- Registratie 2.0: Vakantiekalender aanmaken
- Registratie 2.0: Eenheden en activiteiten aanmaken
- Registratie 2.0: Activiteit/eenheid op "niet actief" zetten
- Registratie 2.0: Activiteiten zichtbaar maken in A&R
- Registratie 2.0: Eenheid aan middagtoezicht koppelen